Hakkımızda

AKTUĞ VİNÇ

2011 yılında Aktuğ vinç adı ile Yılmaz GÜLER tarafından Aktuğ grup şirketlerinin yeni üyesi olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu ilk günden bugüne büyük projelere imza atmıştır. Aktuğ Vinç her geçen gün teknolojiye uygun ekip ve ekipmanlarla yarınlarda daha iyi hizmet verebilmek için büyük gayret sarfetmektedir. Şirketimiz, geniş makina parkuruna sahip olmakla beraber kaliteli kadrosuyla en iyi hizmeti sunmaktadır. Öncelikle Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hitap eden Aktuğ Vinç değişime açık ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek önemli projelere imza atmıştır.
Şirket bünyesinde:
Aktuğ Çelik
Aktuğ İnşaat
Aktuğ Vinç
Aktuğ İskele bulunmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizle yeni projelerde buluşmak dileğiyle.
Başlıca misyonumuz çağı takip eden dekorasyon ve yapı anlayışla sektörde özü koruyup yeni bir vizyon oluşturmak. Mimari mükemmellik, modernlik, ve teknolojinin akıllı kullanımıyla yeni nesil dekorasyon ve yapı anlayışını geleceğe taşımak. Sürekli üretken olan politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.
Yapı ve dekorasyon sektöründe projelerimizle sunduğumuz hizmet çatısını, her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak ve her yeni projemizde etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümlerle ülke mimarisine geleneksel fikirlerden ziyade, yenilikçi, akılcı ve kalıcı değerler katmaktır.

1000' lerce Memnun Müşteri

Türkiyenin her yerinden ve her sektörden müşterilerimize profesyonel hizmetler sunmaktayız 7/24 destek sağlanmaktayız.

1150
5223
4522